protezy częściowe i całkowite
protezy szkieletowe
korony porcelanowe
mosty porcelanowe
wkłady koronowo-korzeniowe

Protetyka stomatologiczna to dział stomatologii, zajmujący się odbudową i utrzymaniem czynności jamy ustnej, wygodą, wyglądem i zdrowiem pacjenta poprzez odbudowę zębów naturalnych i poprzez uzupełnienia sztucznymi materiałami brakujących zębów. Przywraca to prawidłowe funkcjonowanie układu narządu żucia, poprawę wymowy i wygląd estetyczny.
Odbudowa lub poprawa wyglądu estetycznego twarzy przywraca poczucie młodości i wiary w siebie, zwiększa poczucie własnej wartości i samoocenę, co ma istotne znaczenie w kontaktach osobistych jak i w życiu zawodowym.
Chcąc spełnić Państwa oczekiwania nasz gabinet oferuje najwyższej jakości odbudowy protetyczne oparte na najnowszych technologiach dostępnych na świecie. Doświadczony i życzliwy personel przedstawi Państwu dostępne metody leczenia i pomoże wybrać tę, która najlepiej spełni Państwa oczekiwania.
Nasz gabinet współpracuje z renomowanymi laboratoriami protetycznymi gwarantując tym samym wysoki poziom prac i użycie najlepszych, dostępnych materiałów. Wykonujemy pełen wachlarz usług poczynając od ruchomych i stałych uzupełnień, poprzez wkłady koronowe-korzeniowe na bazie włókien szklanych, protezy szkieletowe, korony i mosty. Najważniejszym celem naszej działalności jest spełnienie Państwa oczekiwań i pełna satysfakcja z bezboleśnie i komfortowo przeprowadzonego leczenia.